Загальні умови

Житловий комплекс ПАРУС PARK надає різноманітні умови і можливості для придбання квартир - від стандартних 1-кімнатних від 43 м2 до квартир з обєднаною кухнею-вітальнею та 3-ма окремими спальнями площею 102 кв. м.

Придбання квартири в житловому кварталі ПАРУС PARK - це вигідне вкладення і ефективний спосіб збереження ваших інвестицій!

Ви можете скористатися особливими умовами придбання житла: 100% оплата вартості квартири в ЖК ПАРУС PARK дає можливість отримати знижку 8%! Також Ви завжди можете скористатись механізмом розтермінування при придбанні квартири в житловому комплексі ПАРУС PARK або стати учасником різних програм знижок в залежності від суми першого внеску.

Наші менеджери готові розрахувати для вас найоптимальніші рішення щодо придбання квартири і надати договори для ознайомлення. Запрошуємо Вас відвідати відділ продажу, де Ви зможете отримати консультацію, подивитися планування квартир і вибрати найкращий варіант.

Щоб отримати докладнішу інформацію, зателефонуйте спеціалістові відділу продажу «Парус Park» за номером (096) 073-75-77. Наші співробітники залюбки проконсультують вас і дадуть відповіді на всі питання.

Pdf