Учасники проекту

ДЕВЕЛОПЕРПАРУС працює на ринку нерухомості Львова і є однією з провідних приватних компаній України, що спеціалізується на девелопменті та управлінні нерухомістю.

На сьогодні ми успішно реалізовуємо проекти житлової нерухомості – житлові комплекси бізнес класу:                                                                     “Парус” на Липинського, 26;                                                             “Парус Park” на Робітничій, 1;                                                          “Парус Life” на Городницькій, 7.

У кожному з наших об’єктів ми створюємо якісний, комфортний і красивий простір для життя і роботи. У подальших планах компанії реалізувати масштабну девелоперську програму – понад 1 млн. кв. м. житлової та комерційної нерухомості.                

parus.lviv.ua

АРХІТЕКТОР ПРОЕКТУ Htyzlyuk - одне з провідних архітектурних бюро Львова. Майстерня спеціалізується на проектуванні житлових будинків та комплексів різного функціонального призначення, розробці містобудівних концепцій, а також створенні інтер'єрних рішень. Успішній реалізації розроблених в бюро проектів сприяє накопичений досвід роботи, що дозволяє адаптувати використання сучасних матеріалів та будівельних технологій до специфіки реалізації проектів в українських умовах.

 ГЕНПІДРЯДНИК

av-logo

Проектно-будівельна компанія РОМБ працює на ринку архітектурно-будівельних послуг з 2007 року і спеціалізується на широкому спектрі будівництва та проектування проектування житлових, офісних, торгово-розважальних, готельних і виробничих будівель.

Чітко налагоджена структура органзації дозволяє компанії надавати професійні рішення щодо проектування та спорудження об'єкту будівництва, контролювати виконання робіт, залучати висококваліфіковані субпідрядні організації, організовувати поставки якісних сертифікованих матеріалів.