award
genplan

вибір поверху

оберіть поверх

Підбір
за параметрами

Секція №0

квартири: 0

Поверх

0 (0)

поверхи : 0-15

  Поверх №0

  Поверхи: 0-15

    Ціна при 100% оплаті

    завантажити
    планування
    Планування
    у PDF
    Запит на
    бронювання

    З ЖК «Парус Парк» квартири у Львові купити простіше, ніж вам здається

    Житловий Комплекс «Парус Park» - це новий амбіційний проект із сучасними квартирам від забудовника - Компанії ПАРУС.

    Зручно розташований поблизу центру Львова на вулиці Робітнича, 1 у Франківському районі міста Львів комплекс з власним парком та дитячим майданчиком оточений розвиненою інфраструктурою - дитячими садками, магазинами, аптеками, ресторанами та кафе, навчальними закладами, парками, та зупинками громадського транспорту.

    Квартири в новобудовах Львова від компанії ПАРУС задовільнять смаки кожного власника – вони просторі, світлі та функціональні.

    Проектуючи Parus Park ми подбали не лише про квартири, але і про інфраструктуру, яка обслуговуватиме мешканців. В квартирах від забудовника Парус перші два поверхи відведені під комерційне використання. Тут розташуються магазини, салони, медичні осередки, спортивний центр та багато інших потрібних закладів. Окрім власної інфраструктури будинок пропонує легкий доступ до затишних скверів, парку Пєскова озера, медичних установ, ресторанів і офісних центрів. Ми піклуємось про те, щоб всі наші мешканці почували себе комфортно та затишно у своїй оселі. Все частіше, покупці цікавляться однокімнатними квартирами у Львові, тому ми підготували для Вас багато цікавих пропозицій.

    Кожен хто вирішив купити квартиру, яка ще не збудована, повинен бути впевненим в репутації забудовника. Всю інформацію про Житловий комплекс Парус Park, дозвільну документацію, детальні поверхові плани вам радо нададуть у відділах продажу (адреси).